Appartement Provence
Appartement nummer
Locatie
Aantal slaapkamers
Max. aantal personen
Prijsklasse vanaf p/w
Borgsom
Eind schoonmaak
Bedlinnen pakket p.p.
3
Les Issambres
2
4
€ 850
€ 500
€ 100
€ 20
- Om het jaar van de Mimosa samen met u te vieren geeft Parfumeriehuis Fragonard en HuurVillaAppartement u beide 10% korting in de maand september 2010. Voor meer informatie klik hier!
Dit luxe appartement in Zuid Frankrijk heeft een adembenemend uitzicht over de Middellandse Zee vanaf elke plek in het huis. Dit appartement aan de prachtige Côte d'Azur is gelegen net buiten het pittoreske plaatsje Les Issambres gelegen tussen Cannes en St. Tropez in. De gehele villa bestaat uit 4 luxe appartementen, die elk hun eigen ingang, faciliteiten en privacy hebben.
Zodra u de voordeur van dit mooie en gezellige appartement aan de Côte d'Azur binnentreedt, kan u met de trap naar beneden en betreedt u de woon- en eetkamer. Loopt u door via een hal, dan komt u bij de keuken, de badkamer. Tevens bevinden zich hier twee ruime slaapkamers met wederom prachtig uitzicht over de zee. Het appartement beschikt over een zwembad voor gezamenlijk gebruik.
Interieur appartement Provence
- 2 ruime slaapkamers van elk + 13 m2 met beide een prachtig uitzicht over de Middellandse Zee. De bedden zijn elk 1.60 bij 2.00 meter, zijn voorzien van airconditioning en er is voldoende kastruimte. Beide slaapkamers hebben openslaande deuren naar het terras.
- Keuken met uitgebreide apparatuur zoals oven, vaatwasser, wasmachine, koelkast, vriezer, inductie kookplaat, senseo en waterkoker.
- Badkamer met douche, wastafel en apart toilet.
- Woonkamer / eetkamer met een gezellige, ruime zit met fenomenaal uitzicht over zee. Tevens is er een eettafel, 4 eetkamerstoelen, TV, DVD, Canal Digital en draadloos internet. Deze ruimte is + 27 m2.
Exterieur appartement Provence
- Overdekt terras van + 24 m2 met eettafel en stoelen waar u kunt genieten van een ontbijt met uitzicht over de Middellandse Zee. Tevens nog een privé terras op het poolhouse met ligbedden.
- Zwembad van 10 bij 4 meter. Er bevinden zich diverse zitjes en ligbedden rondom het zwembad. Ook is er een poolhouse met keuken en een lounge gedeelte om heerlijk te genieten van een hapje en drankje. Het zwembad en poolhouse zijn voor gezamenlijk gebruik.
Bijzonderheden appartement Provence
- Gas, water en licht is inclusief, net als draadloos internet en het gebruik van Canal Digital.
- Huisdieren zijn op aanvraag en wordt in overleg gedaan met het hoofdkantoor. Additionele kosten zijn € 50,- per week.
- Kinderbedje en kinderstoel op aanvraag.
- Eindschoonmaak, borgsom en linnenpakket (verplicht) zijn niet bij de appartement prijs inbegrepen.
Mocht u het appartement willen huren voor een andere dag dan de gebruikelijke zaterdag t/m zaterdag, neemt u dan contact op met het hoofdkantoor voor de mogelijkheden.
Bekijk hier de film en foto's van dit prachtige appartement.
